Biuletyn Informacji Publicznej RPO

RPO Adam Bodnar dziękuje sędziemu Wojciechowi Hermelińskiemu za wieloletnią służbę na stanowisku Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej

Data:

Wielce Szanowny Panie Sędzio,

w związku z zakończeniem Pana misji na stanowisku Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej, pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę.

Niech mi wolno będzie przy tej okazji wyrazić wielki podziw i uznanie dla Pana niezwykłych osiągnięć życiowych oraz wieloletniej działalności publicznej wykonywanej z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Jestem pod wrażeniem Pana licznych zasług w służbie państwa i wymiaru sprawiedliwości. W każdej z pełnionych przez siebie ról wyznaczał Pan  wysokie standardy etyczne i profesjonalne, nigdy nie tracąc z pola widzenia tych wartości, które uosabiają demokrację oraz prawa i wolności obywatelskie.

Szczególnie chciałem wyrazić wdzięczność za owocną i partnerską współpracę z Rzecznikami Praw Obywatelskich kolejnych kadencji. Pozwoliło to na rozwiązanie wielu spraw i wniosków kierowanych przez obywateli do Biura RPO.

Chciałbym też podkreślić, że mimo Pana nadzwyczajnych zasług, bardzo liczymy na dalszą aktywność i zaangażowanie Pana Sędziego w życiu publicznym, bo czasy mamy nadzwyczaj trudne, wymagające odwagi i przykładu.

Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności za Pański wieloletni trud, jak również życzenia dobrego zdrowia i dalszych osiągnięć.

Łączę wyrazy szacunku i uznania,

Adam Bodnar

 

Załączniki:

Autor informacji: Dyrektor Zespołu Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej
Data publikacji:
Osoba udostępniająca: Agnieszka Jędrzejczyk