Biuletyn Informacji Publicznej RPO

Projekt „Nastoletni Klub Dyskusyjny” pod Patronatem Honorowym RPO

Data:
Tagi: Patronaty

Rzecznik Praw Obywatelskich objął Patronatem Honorowym RPO projekt skierowany do młodzieży „Nastoletni Klub Dyskusyjny”. Cykl wydarzeń zorganizuje wiosną tego roku Białołęcki Ośrodek Kultury - miejsce, które od ponad 20 lat wsłuchuje się w głosy i potrzeby mieszkańców dzielnicy.

„Nastoletni Klub Dyskusyjny” to cykl rozmów z ekspertami, praktykami i zaproszonymi gośćmi o nastolatkach – w których młodzież będzie brała udział na partnerskich zasadach.

Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 14-17 lat z terenu Warszawy i okolic.

Na spotkania (do 60 osób) będą obowiązywały bezpłatne zapisy. Część spotkań będzie transmitowana w formie online za pośrednictwem social mediów Białołęckiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy zakładają pięć dyskusji tematycznych: PASJA, TOLERANCJA, EKOLOGIA, ZDROWIE PSYCHICZNE i WSPÓŁCZESNY.

Do rozmów organizatorzy zaprosili przedstawicieli organizacji pozarządowych (Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, Fundację Nasza Ziemia, Fundację Itaka) oraz młodych artystów: Jarosława „Bisza” Jaruszewskiego, Marka Hucza i Jana Jurkowskiego z Grupy Filmowej Darwin; Marcina Maciejaszka i Karola Paciorka.

Ważne linki:

Autor informacji: Dyrektor Zespołu Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej
Data publikacji:
Osoba udostępniająca: Katarzyna Kaleta-Sennik
Data:
Operator: Katarzyna Kaleta-Sennik