Zawartość

Konferencja naukowa "Seksualność w XXI wieku okiem praktyków" pod Patronatem Honorowym RPO

Data: 
2021-01-25
słowa kluczowe: 

Rzecznik Praw Obywatelskich objął Patronatem Honorowym RPO drugą edycję konferencji naukowej "Seksualność w XXI wieku okiem praktyków" organizowaną przez Uniwersytet SWPS. Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2021 w formie online.

To już druga edycja konferencji, która ma za zadanie przybliżyć uczestnikom wyniki badań prowadzonych przez praktyków w ramach własnej działalności terapeutycznej. Pozwoli na wymianę doświadczeń pomiędzy seksuologami, psychologami i psychoterapeutami. Wydarzenie ma na celu nietabuizowanie tematów związanych z seksualnością w każdym jej wymiarze. Niektóre obserwacje mogą przecież nie być objęte przez żadne statystyki. Nieujawnione trudności seksuologiczne mogą być większe, niż wynika to z oficjalnych danych, które znajdziemy w publikacjach naukowych. Podczas konferencji przedstawione zostaną studia przypadków pozwalające nie tylko na wymianę wzajemnych doświadczeń, ale także mogą okazać się pomocne w dalszej praktyce psychoterapeutycznej.

Autor informacji: 
Dyrektor Zespołu Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej

Galeria

  • niebieska plansza dekoracyjna

    Honorowy Patronat Rzecznika Praw Obywatelskich 2021
Autor informacji: Dyrektor Zespołu Kontaktów z Mediami i Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-25 12:55:06
Osoba udostępniająca: Dagmara Derda
Historia zmian
Data Tytuł Opis Operator
2021-05-27 12:05:38 Konferencja naukowa "Seksualność w XXI wieku okiem praktyków" pod Patronatem Honorowym RPO Agnieszka Jędrzejczyk