Zawartość

Gratulacje RPO dla Mikołaja Pietrzaka

Data: 
2021-02-03
słowa kluczowe: 

Rzecznik Praw Obywatelskich pogratulował Mikołajowi Pietrzakowi wyboru na stanowisko Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na kolejną kadencję.

List Rzecznika do Mikołaja Pietrzaka

 

Szanowny Panie Mecenasie,

pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji ponownego wyboru Pana na stanowisko Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Bardzo się cieszę, że Pana misja budowania nowoczesnego i otwartego na potrzeby społeczne samorządu adwokackiego zyskała akceptację środowiska i będzie kontynuowana.

Jak podkreślałem w przesłaniu na Zgromadzenie Izby Adwokackiej w Warszawie, poczytuję sobie za honor to, że wraz z moim urzędem miałem przez ostatnie lata możliwość bliskiej, merytorycznej współpracy z Panem i wieloma przedstawicielami ORA. Dlatego jestem przekonany, że wybór Pana na kolejną kadencję przełoży się na dalsze podnoszenie standardów etycznych i społecznego zaangażowania w środowisku adwokackim, a co za tym idzie – także wzmocnienie poziomu ochrony praw człowieka i praw obywatelskich w naszym kraju.

Życzę Panu Mecenasowi powodzenia i dalszych osiągnięć. Niezmiennie wyrażam też nadzieję, że bez względu na okoliczności zewnętrzne owocna współpraca naszych instytucji będzie kontynuowana i rozwijana.

Rzecznik Praw Obywatelskich

Adam Bodnar

Galeria

  • List i pióro

    List gratulacyjny
Autor informacji: Dagmara Derda
Data publikacji: 2021-02-03 14:25:02
Osoba udostępniająca: Dagmara Derda
Historia zmian
Data Tytuł Opis Operator
2021-02-12 09:00:00 Gratulacje RPO dla Mikołaja Pietrzaka Łukasz Starzewski