Koordynatorzy

Data:

Główny Koordynator ds. Projektów Społecznych

Andrzej Stefański

- Jeśli możesz i chcesz pomagać ludziom będącym w potrzebie, rób to. Jeśli potrzebujesz pomocy innych w swoim działaniu, lub chcesz zaproponować swoje rozwiązania innym, napisz do nas. Jeśli chcesz pomagać osobom niesamodzielnym i nie wiesz, jak to zrobić, napisz do nas skontaktujemy Cię  z tymi, którzy w Twojej okolicy to robią, i z radością przyjmą Twoją deklarację: a.stefanski@brpo.gov.pl

Główny Koordynator ds. współpracy z Biurami Pełnomocników Terenowych i punktami przyjęć interesantów

Aleksandra Czubińska-Durka

Adwokat.

Dyplom magistra prawa uzyskała w 2000 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizując się w prawie europejskim i porównawczym.

Po studiach pracowała jako dziennikarz radiowy i internetowy, referent prawny w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i współpracowała z kancelariami adwokackimi zajmującymi się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

Aplikację adwokacką ukończyła w 2007 r.

W czasie aplikacji odbyła staż „The Foreign Visiting Attorney Program” w międzynarodowej kancelarii adwokackiej we Włoszech, specjalizującej się w prawie morskim.

Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

Od 18 stycznia 2011 roku Dyrektor Zespołu Wstępnej Oceny Wniosków w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Biegle włada językami angielskim i włoskim.

Autor informacji: Agnieszka Jędrzejczyk
Data publikacji: 2016-01-14 10:18:05
Osoba udostępniająca: Monika Okrasa
Data: 2021-09-08 09:19:54
Opis: Usunięto wpis o Głównym Koordynatorze ds. Ochrony Zdrowia Psychicznego Krzysztofie Olkowiczu
Operator: Monika Okrasa
Data: 2021-09-10 19:50:39
Operator: Agnieszka Jędrzejczyk